Blog, O nás

Sortiment

Doplněno a aktualizováno – květen 2021

Hlavním motivem vzniku eshopu byl obecný nedostatek slušivého a cenově dostupného kojícího OBLEČENÍ.

V prvních několika měsících jsme testovali vzorky z nejrůznějších koutů světa. Oblečení, které jsem rovnou nevyřadila, jsem nosila, kojila v něm, prala je a zkoumala, jak se chová. Rovnou Vás tak mohu varovat před objednáváním kojícího oblečení z Číny. Oblečení nedodržovalo základní velikostní sortiment, nesplňovalo materiálové ani kvalitativní požadavky. Materiál výrobků byl zcela nevhodný ke svému účelu a často velmi nesourodý. Velikosti nikdy neodpovídaly konfekčním tabulkám.

Nakonec se podařilo najít několik evropských dodavatelů. S jejichž kvalitou jsme byly velmi spokojeni a proto Vám jejich zboží rádi představujeme zde na našem eshopu. Jedinou cestou, jak dosáhnout cenové dostupnosti takto kvalitního oblečení bylo vyjednávat o výprodejových cenách. Nízká cena byla tedy vykoupena nevýhodou v jistém omezení sortimentu. Všechno oblečení tak nenajdete ve všech barvách a velikostech. Garantujeme ale kvalitu a dostupnou cenu.

Obecně jsme se zaměřili na import menších velikostí. Důvodem je právě nedostatek menších velikostí v tomto sortimentu a předpoklad, že korpulentnější maminky nebudou vyhledávat na tělo padnoucí vypasované střihy.

Ve druhém roce provozu našeho eshopu se nám podařilo úspěšně spustit výrobu vlastní kolekce kojicí módy. Zaměřili jsme se na minimalistické projmuté střihy s precizním zpracováním. Nejvíce pracujeme s viskózovým úpletem a také s jeho luxusní variantou – modalem.

Naši nabídku ještě doplňují SOFTSHELLOVÉ ŠÁTKY, které by neměly chybět v základní výbavě každého mimináče. Základním prvkem je sofshellová vrstva, která neprofoukne a díky počesané rubové straně je i krásně příjemná a hřeje. Jemný úpletový vrchový materiál pak zajišťuje designovou rozmanitost.

Věřím, že si na eshopu krasnamamka.cz vždy vyberete a nám se díky Vám podaří sortiment postupně rozšiřovat.

Vaše Pavla Šťastná

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *