Kdo jsem?

Jsem Pavla Šťastná, majitelka značky Krásná mamka® S láskou pro detail tvořím elegantní kolekci pro všechny maminky, které se v mateřství chtějí cítit zase šik.

Miluju minimalismus, smyslnost a moje láska pro detail se propisuje do kolekce Krásná mamka – módy pro (především) kojící maminky. Tvořím v Čechách, kolekce vzniká v Čechách, s respektem k přírodě, lidem i zdrojům.

 
krasna-mamka_obleceni-pro-kojici-maminky_saty-kvetinovy-vzor_004

Opřena o své vysokoškolské studium textilu a zkušenosti s vlastními dvěma odkojenými dětmi připravuji pro kojící maminky kolekce speciálně upravených halenek/triček/šatů pro diskrétní kojení. Kolekce reflektující nejmodernější materiály v kombinaci s přitažlivými střihy.

„Mojí motivací je podpořit maminky v kojení prostřednictvím opravdu elegantní kojicí módy. Žena si po porodu nechce připadat jako v krabici, chce být zase přitažlivá. Pohybuje se také na místech, kde nechce být při kojení konfrontována s pohledy kolemjdoucích nebo být dokonce zařazena do kategorie “divná”, “exhibicionistka” a podobně.

Často se bohužel stává, že si maminka vzhledem ke svým dalším rolím neumí kojení ani představit.
Často se pak stává, že kojení úplně zavrhne a přejde na náhradní umělá mléka a to je pro miminko – savce – obrovská škoda.

Přitom kojení (v zásadě to na veřejnosti) vůbec nemusí být tak velké téma = může být doopravdy elegantní, jednoduché a zcela diskrétní.“

MATERIÁL? V OBDOBÍ KOJENÍ DŮLEŽITĚJŠÍ NEŽ KDY JINDY! 

Většina výrobců pracuje s lehkým bavlněným úpletem, ten je sice levnější a na první pohled uspokojivý, ale pokud chcete skutečně elegantní kousek, doporučuji sáhnout po splývavé, hladké VISKÓZE na přírodní bázi. Jejím druhem je třeba MODAL získaný celulózou bukového dřeva.

„S viskózovým úpletem pracuji velmi ráda. Má vynikající vlastnosti: je prodyšný, měkký, pružný, působí elegantně. Díky jeho funkčním vlastnostem využijete trička a šaty z takového materiálu od sportu až po slavnostní tabuli. V oblečení se tak cítíte velmi příjemně v každé situaci = A MIMINKO NEČEKÁ.“

Dalšími materiály, které promítají své kouzlo do mé kolekce je:

MERINO vlna

kvalitní BIO bavlna

speciálně upravený materiál CityZen®

 

NADČASOVÉ KOUSKY V KOJICÍM ŠATNÍKU

Mít v šatníku několik kvalitních elegantních kousků, které snadno a rychle zkombinujete s různými styly je prostě základ. 2-3 kojicí trička v různých délkách rukávu a šaty. Nenechte se mýlit, šaty nemusí být nutně spojené se slavnostními příležitostmi.

Empírový střih s nejužším místem pod prsy a designově zpracovaným lemem lichotí většině postav a schová i poporodní bříško.

Ani při běžných domácích aktivitách si nemusíte oblékat vytahaná trička a hned uvidíte, jak to přispěje do Vaší nálady ????

KOJÍTE jen několikrát za život, pečujte o sebe a dopřejte si v tomto období to nejlepší.

Zažijte ten nádherný pocit na vlastní kůži. Nádherný pocit nejen z nošení příjemných elegantních kousků, ale především nádherný pocit ze souznění s přirozenou potřebou Vašeho miminka – a tou je být kojeno.

Věřím, že kvalitní autorské výrobky a kultivovaná komunikace mají v dnešní době své místo. Neváhejte se nám proto kdykoliv ozvat, budete-li potřebovat poradit nebo s čímkoliv pomoc. Každá jsme jiná a někdy naše individuální potřeby konfekce nepojme. Proto s láskou a zájmem šijeme také podle Vaší představy.

Ať Vám oblečení od nás dělá radost!

Vaše Pavla Šťastná