Celý projekt Krásná mamka je malá rodinná firmička. Naším cílem je podpořit maminky v kojení prostřednictvím pohodlné, vysoce kvalitní a současně dostupné kojicí módy.

Přejeme si, aby se každá kojící maminka cítila příjemně, elegantně a aby pro ní bylo kojení pohodlné a diskrétní – ať už kojí kdekoliv a kdykoliv.

Šijeme proto českou konfekci kojicího oblečení a spolupracujeme s jedním z britských renomovaných obchodů pro těhotné a kojicí maminky, který “ozvláštňuje” naší konfekci netradičními kousky. Veškeré zboží tak pochází z EU. Nejsme jen dalším z mnoha přeprodejců a nabízené zboží máme vždy skladem. Obvykle je tak oblečení, které si vyberete, do dvou dnů u Vás doma.
Klademe důraz na
– precizní zpracování namáhaného kojicího oblečení,
– propracovaný střih kopírující postavu a
– vysoce kvalitní materiál.
Šijeme výhradně z vysoce kvalitního strečového žerzejového úpletu vyšší gramáže (95%viskóza 5%elastan). Tento materiál má vynikající vlastnosti. Je prodyšný, měkký, pružný, postavu krásně kopíruje a působí mnohem elegantněji než bavlněný úplet. V oblečení se tak maminky cítí velmi příjemně.
Cenově je oblečení dostupné, nabízíme srovnatelné nebo nižší ceny než jiní čeští prodejci, u nichž se dokonce za mírně vyšší cenu dostaneme pouze k bavlněnému úpletu.
Veškerý sortiment u nás prochází testovací zátěžovou fází. Od doby založení projektu Krásná mamka se nám narodila druhá várka dětí, takže stále kojíme, pereme a oblečení zatěžujeme tak, jak je zvykem – tedy hodně  Do prodeje se tak dostává jen prověřené zboží.
Věříme, že kvalitní výrobky a kultivovaná komunikace menší firmy mají v dnešní době své místo. Neváhejte se nám proto kdykoliv ozvat, budete-li potřebovat poradit nebo s čímkoliv pomoc. Ať Vám oblečení od nás dělá radost!
Vaše Pavla Šťastná