Celý projekt Krásná mamka je malá rodinná firma. Naším cílem je podpořit maminky v kojení prostřednictvím pohodlné, vysoce kvalitní a současně dostupné kojicí módy.

Přejeme si, aby se každá kojící maminka cítila příjemně, elegantně a aby pro ní bylo kojení pohodlné a diskrétní – ať už kojí kdekoliv a kdykoliv.

Šijeme proto českou konfekci kojicího oblečení a spolupracujeme s jedním z britských renomovaných obchodů pro těhotné a kojicí maminky, který “ozvláštňuje” naší konfekci netradičními kousky. Veškeré zboží tak pochází z EU. Nejsme jen dalším z mnoha přeprodejců a nabízené zboží máme vždy skladem. Obvykle je tak oblečení, které si vyberete, do dvou dnů u Vás doma.

Klademe důraz na:
precizní zpracování namáhaného kojicího oblečení,
propracovaný střih kopírující postavu a
vysoce kvalitní materiál

Šijeme výhradně z vysoce kvalitního viskózového úpletu vyšší gramáže.

Je to viskózový úplet s podílem lycry nebo speciální viskózový úplet – Modal.

Materiál má vynikající vlastnosti. Je prodyšný, měkký, pružný, dodává postavě fazónu a působí mnohem elegantněji než bavlněný úplet. V oblečení se tak maminky cítí velmi příjemně.

Cenu udržujeme nejnižší možnou. Precizní zpracování spolu s kvalitním materiálem tvoří luxusní výrobek. Ten se snažíme dopřát každé kojící mamince.

Veškerý sortiment testujeme. Od doby založení projektu Krásná mamka se nám narodila druhá várka dětí, takže stále kojíme, pereme a oblečení zatěžujeme tak, jak je zvykem – tedy hodně.

Věříme, že kvalitní výrobky a kultivovaná komunikace menší firmy mají v dnešní době své místo. Neváhejte se nám proto kdykoliv ozvat, budete-li potřebovat poradit nebo s čímkoliv pomoc. Ať Vám oblečení od nás dělá radost!

Vaše Pavla Šťastná