Jsme malá rodinná firma a šijeme pro Vás kvalitní kojicí oblečení.

Naším cílem je podpořit maminky v kojení. Nabízíme Vám proto pohodlnou, vysoce kvalitní a současně dostupnou kojicí módu.

Přejeme si, aby se každá kojící maminka cítila příjemně, elegantně a aby pro ni bylo kojení příjemné a diskrétní – ať už kojí kdekoliv a kdykoliv.

Šijeme proto vlastní českou konfekci kojicího oblečení a také spolupracujeme s ověřeným polským výrobcem těhotenského a kojicího oblečení, který “ozvláštňuje” naší konfekci netradičními kousky. Veškeré zboží tak pochází z EU. Nejsme jen dalším z mnoha přeprodejců! Nabízené zboží máme vždy skladem. Obvykle je tak oblečení, které si vyberete, do dvou dnů u Vás doma.

Klademe důraz na:
 precizní zpracování namáhaného kojicího oblečení
– propracovaný střih kopírující postavu
– vysoce kvalitní materiál

Šijeme z vysoce kvalitního viskózového úpletu vyšší gramáže. Je to viskózový úplet s podílem lycry nebo speciální viskózový úplet – Modal. Viskóza má vynikající vlastnosti. Je prodyšná, měkká, pružná, dodává postavě fazónu a působí mnohem elegantněji než bavlněný úplet. V oblečení se tak maminky cítí velmi příjemně.

Cenu udržujeme nejnižší možnou. I přes vysoké výrobní náklady se snažíme každé kojící mamince dopřát luxusní výrobek.

Veškerý sortiment testujeme. Od doby založení projektu Krásná mamka se nám narodila druhá várka dětí, takže stále kojíme, pereme a oblečení zatěžujeme tak, jak je zvykem – tedy hodně.

Věříme, že kvalitní výrobky a kultivovaná komunikace menší firmy mají v dnešní době své místo. Neváhejte se nám proto kdykoliv ozvat, budete-li potřebovat poradit nebo s čímkoliv pomoc. Ať Vám oblečení od nás dělá radost!

Vaše Pavla Šťastná