Možnosti placení

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Bezpečnost platby

Platba kartou i převodem je dobře zabezpečena. Jakmile vyplníte Vaše jméno, adresu nebo detaily Vaší kreditní nebo debetní karty, informace jsou přísně chráněny systémem SSL (Secure Socked Layer). Tento protokol šifruje Vaše osobní data a zajistí, že poskytnuté informace nebudou přečteny třetí stranou.
Pokud si nejste jisti, že je protokol SSL aktivní, zkontrolujte, že je v adresové liště Vašeho prohlížeče, těsně před adresou webu, zobrazena ikona klíče nebo zámku (záleží na typu internetového prohlížeče).