Blog

Trička krásná mamka – vlastní výroba

Milé maminky, máme pro Vás skvělou zprávu! V létě jsme pro Vás zahájili výrobu kojicích topů u nás v České republice!

Proč to děláme

Hlavním motivem byla častá nedostupnost základního sortimentu a čas od času i kolísající kvalita topů od našeho britského dodavatele. Díky vlastní výrobě Vám zaručujeme nejvyšší kvalitu kojicího oblečení a stálou dostupnost ve všech oblíbených barvách, délkách rukávu a velikostech. Výroba probíhá v menší firmě specializující se na textilní výrobu v Praze. Za materiál, slušivý střih i kvalitní provedení se pak zaručuji sama svým vysokoškolským textilním vzděláním, které jsem po 10 letech práce v jiném oboru úspěšně oprášila.

Vypasovaná kojicí trička

Kojicí trička s dvojitým předním dílem jsou k dispozici v různých barevných provedeních a délkách rukávu. Střihově jsou řešena pro postavu bez těhotenského bříška s projmutím pasem. Vrchní část je pod prsy zakončena širokým lemem, tričko tak krásně kopíruje postavu a nepřipadáte si jako v krabici. Současně je materiál natolik flexibilní, že je unosíte i v období těhotenství.

 

U topů oceníte také precizní trojitě překládané paspulkování extrémně namáhaných lemů překládaného střihu.

Jak to funguje? Trička mají přední díl dvouvrstvý – spodní překládaný výstřih a na něm krátký vrchní díl končící širokým lemem pod prsy. Pro pohodlné kojení tak stačí vyhrnout horní díl a přehrnout jednu ze stran spodního dílu.

S ohledem na nosicí maminky jsme zvolili vyšší výstřih až ke krku, kdy miminko po usnutí odkládá hlavičku na maminčin hrudník a pokud je mezi nimi jedna vrstva látky, je to pro oba příjemnější.

 

Materiál je základem úspěchu

Vhodný materiál jsme vybírali dlouho. Nakonec jsme zvolili vysoce kvalitní žerzejový úplet (základ tvoří přírodní vlákno 83% viskóza, dále obsahuje 6% elastan a 11% polyamidu, které dodávají úpletu vynikající vlastnosti). Tričko je tak splývavé, příjemné na omak, přizpůsobivé i pro těhotenské bříško bez vytahání a současně rozměrově stálé. Viskóza je přírodní vlákno a pro tento účel se fantasticky hodí. Díky ní a perfektnímu střihu vrchního dílu trička krásně kopírují postavu a nikde nic neodstává, jak to bývá u bavlněných úpletů.

Aby Vám tričko dlouho vydrželo

Údržba Aby Vám trička vydržela co nejdéle krásná a nezačala žmolkovat, dbejte prosím následujících doporučení údržby:

 

  • perte je do 30°C
  • žehlete na mírnější režim do 110°C
  • sušte na nižší teplotu
  • nebělte ani chemicky nečistěte

Pružnost a přizpůsobivost

Velikosti: Materiál trička je velmi pružný a pohodlně se roztáhne o 15 cm.

Trička rozměrově odpovídají konfekčním velikostem, nebojte se proto zvolit velikost, na kterou jste zvyklá.

Vyzkoušejte také

Pro Váš komfort a pohodu vyzkoušejte také další produkty z našeho kojicího oblečení. Pokud má i Vaše miminko nenechavé ručičky a při kojení štípe, škrábe nebo Vás tahá za vlasy, doporučujeme podívat se na naše funkční a designové kojící korále, které Vám pomohou k pohodlnějšímu a radostnějšímu kojení. V kombinaci s kojícími korály dodáte outfitu originální vzhled. Doplňky taktéž vyrábíme v ČR s nejvyšší péčí a láskou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *