Blog

V čem je ten rozdíl?

Kvalitní viskózový úplet - prodyšný i elegantní

Od úplného začátku našeho snažení nás provází myšlenka:

“Dodat kojícím maminkám elegantní a především kvalitní produkt z výjimečného materiálu.
Takový, ve kterém bude kojení nejen pohodlné, diskrétní a samozřejmé, ale také se v oblečení bude kojící maminka cítit opravdu krásná.”

Zvolila jsem proto na základě svých odborných textilních znalostí kvalitní viskózový úplet, připravila nadčasové slušivé střihy a nechala je zhotovit v české profesionální dílně, kde na oblečení pracují ty nejzkušenější švadlenky. V období testů, kdy jsem sama v oblečení odkojila své dvě děti se doladily praktické detaily.

A teď tady jsou… precizně zpracované kojicí kousky, za kterými si stoprocentně stojím.
Jen je někdy těžké jejich přednosti předat textem nebo obrázkem…

Precizní zpracování každého detailu

Kojicí oblečení je skutečně hodně namáhané, proto je kvalitní provedení a zpracování velmi důležité.
Spodní překládaný výstřih lemujeme paspulkou. Švy ani založení nikde neujíždějí a vše je pečlivě začištěné a zajištěné dvojjehlou.

Projmutý střih, dostatečně široký lem pod prsy, zpracování i kvalita materiálu, to jsou pak jednotlivé díly skládačky: LUXUSNÍHO VÝROBKU.

Žádná guma přes nalitá prsa nebo odstávající lemy

Noční můrou pro nalitá prsa je zakončení spodního dílu gumičkou. Tuto technologii vidíme u běžných kojicích triček poměrně často, protože je to ve všech ohledech méně nákladné než se piplat s překládaným výstřihem olemovaným paspulkou.

Vězte ale, že je to rozdíl v pohodlí na obrázku nepředatelný.

Výstřih navržený pro pohodlné nošení miminka

Vyšší výstřih – ať už kulatý nebo lodičkový jsou nesmírně praktické prvky pro pohodlné nošení miminka v nosítku nebo šátku. Děťátko se tak nepřilepí na Váš hrudník a bude spokojeně odpočívat o to déle.

Výjimečný materiál

Většina maminek se přiklání k věčné jistotě, a tou je bavlna. Znám ale materiál, který navíc kromě prodyšnosti a příjemnému omaku drží tvar a působí mnohem elegantněji, je to:

KVALITNÍ VISKÓZOVÝ ÚPLET případně jeho formy jako je MODAL nebo MicroMODAL.

A věděla jste, že viskóza je původem přírodní vlákno?
Vzniká zjednodušeně z celulózy (ze dřeva) a pak už jen záleží na druhu dřeva. Bambusová viskóza návodně z bambusu, modal ze dřeva bukového atd.

Takže se nebojte a viskózový úplet vyzkoušejte, ne nadarmo se viskóza začala vyrábět jako náhražka hedvábí 😉