Kojicí tričko Krásná mamka® + CityZen®

krasna-mamka-cityzen-kojici-tricko-malinova-12a

Z tohoto trička mám opravdovou radost. Dlouho jsme vše připravovali, zkoušeli, ladili a teď je tu parádní výsledek.

Tričko, po kterém tekutiny stečou a pot není vidět!

Dokážete si představit, že při starostech o miminko Vám vydrží jedno tričko celý den? Tak tohle rozhodně ANO.

Speciální technologie úpravy nádherného bavlněného úpletu zaručí, že tričko ODOLÁ NEČISTOTÁM, dokonce ho můžete i polít a tekutiny po něm krásně stečou. Navíc je extrémně savé z rubu a z lícové strany POT NENÍ VIDĚT.

To považuji při zápřahu maminky s miminkem za revoluční vlastnost trička. Příjemně se nosí a díky propracovanému střihu se své elegance rozhodně nemusíte vzdávat.

cz-krasna-mamka-cityzen-kojici-tricko-malinova-21-min-683x1024
cz-krasna-mamka-cityzen-kojici-tricko-malinova-31-min-683x1024

Proč zrovna CityZen®

Do kojicí módy chci jako textilák stále přinášet něco nového. Nejen v oblasti střihu, ale především využívat nejmodernější materiálové trendy. Chci, abyste se jako maminka cítila skvěle v každé situaci.

Proto jsem spojila síly s českou firmou CityZen, která dělá z obyčejného trika takový malý velký zázrak a vzniklo toto REVOLUČNÍ kojicí TRIČKO.

Kvalita nejen na omak

Téměř každé bavlněné triko, z jakéhokoliv obchodu, má nějakou povrchovou úpravu. Většinou se setkáte s tzv. omakovou (změkčující) úpravou, aby bylo příjemné na dotek a měkké. Ale technologie CityZen je daleko propracovanější:

cityzen-benefity-1024x156

Kojicí trička Krásná mamka

® - módní a přitažlivá nejen pro období kojení

Výjimečnost střihu spočívá hlavně v jeho eleganci a propracovaném vnitřním výstřihu:

  • Překládaný výstřih spodního trika. Pro naplněné prsy je zakončení spodního dílu gumičkou velmi nepohodlné. Takové šití ale vidíme u běžných kojicích triček často. Překládaný výstřih se lépe přizpůsobí měnícím se rozměrům.
  • Lodičkový výstřih u vrchního trika. Vyšší výstřih zajišťuje elegantní look, ale také je velmi praktický. pro nošení dítěte v nosítku nebo šátku. Děťátko se nepřilepí na kůži, ale bude spokojeně odpočívat (jako) v bavlnce.
  • Kvalitní začištění namáhaných partií. Kojicí oblečení je velmi namáhané, proto je jeho zpracování klíčové. Spodní lem překládaného výstřihu je proto lemován paspulkou a vše je pečlivě začištěno.

Projmutý střih, dostatečně široký lem pod prsy a kvalita materiálu se CityZen® úpravou tak spolu tvoří LUXUSNÍ ČESKÝ VÝROBEK. Jsem na něj pyšná a jsem přesvědčená, že zaujme nejoblíbenější pozici ve Vašem kojicím šatníku. Zažijte ten skvělý pocit na vlastní kůži právě teď.