V čem je ten rozdíl? o MATERIÁLECH a zpracování

krasna-mamka-rozdil-na-prvni-pohled-min

Kvalitní úplet - základ pro Vaše pohodlí i eleganci

Od úplného začátku mého snažení mě provází myšlenka podpořit maminky v nádherném pocitu ze sebe sama v těhotenství i při kojení miminka. Tak abych Vám poskytla minimalistický ale velmi kvalitně zpracovaný základ, který si Vy sama už dokombinujete do Vašeho vlastního stylu - sportovního nebo městského, ležérního nebo slavnostního..je to jedno. Když vycházíte z kvality, vždy se to povede.

Zvolila jsem proto na základě svých odborných textilních znalostí krásné PŘÍRODNÍ ÚPLETY, protože vím, jak citlivé období toto je.

Z čeho jsou trička a šaty Krásná mamka® ušité?

- MODAL a MicroMODAL (viskózový úplet celulózy dřeva)
- BIO BAVLNĚNÝ úplet s GOTS certifikací
- MERINO vlna, česká, heboučká a stoprocentně funkční a neštípavá :D

Zkonstruovala jsem nadčasové lichotivé střihy a  Sama jsem ve své kolekci odkojila dvě své holčičky a spolu s maminkami, Vámi, mými věrnými zákaznicemi, se doladily praktické detaily.

A teď tady jsou… precizně zpracované kojicí kousky, za kterými si stoprocentně stojím. Předat jejich přednosti textem nebo obrázkem je prakticky nemožné, musíte to vyzkoušet…

 
krasna-mamka-co-na-sebe-pri-kojeni-9-1-683x1024

Precizní zpracování každého detailu

Kojicí oblečení je skutečně hodně namáhané, proto je kvalitní provedení a zpracování velmi důležité.
Spodní překládaný výstřih je olemován paspulkou. Švy ani založení nikde neujíždějí a vše je pečlivě začištěné a zajištěné dvojjehlou, která netvoří tunýlky.

Projmutý střih, dostatečně široký lem pod prsy, zpracování i kvalita materiálu, to jsou pak jednotlivé díly skládačky: LUXUSNÍHO VÝROBKU.

krasna-mamka-obleceni-pro-kojici-maminky-045-kopie-768x768

Žádná guma přes nalitá prsa nebo odstávající lemy

Noční můrou pro nalitá prsa i eleganci je zakončení spodního dílu gumičkou. Tuto technologii vidíme u běžných kojicích triček poměrně často, protože je to ve všech ohledech méně nákladné než se piplat s překládaným výstřihem olemovaným paspulkou. Vězte ale, že je to rozdíl v pohodlí na obrázku nepředatelný.

krasna-mamka-prekladany-vystrih

Výstřih navržený pro pohodlné nošení miminka

Vyšší výstřih – ať už kulatý nebo vyšší lodičkový jsou nesmírně praktické prvky pro pohodlné nošení miminka v nosítku nebo šátku. Děťátko se tak nepřilepí na Váš hrudník a bude spokojeně odpočívat o to déle. Obecně je kolekce koncipována jako minimalistická takže hluboké výstřihy jsou spíše otázkou individuální výroby.

krasna-mamka_kojici-obleceni_jan-hrdy_48-768x512