Blog

Ilustrační focení

Pěkně venku na podzimním sluníčku

Chtěli jsme pro Vás udělat pár fotek, jak naše kojicí oblečení vypadá venku v „provozu“. Tak jsme vzali několik kojicích kousků, všechny naše děti a vyrazili do Šárky. Tam si v jednu chvíli připadáte jako na Balkánu a hned na to jako na větrem zmítaném Severu, takže příležitostí k předání dojmu z různých klimatických podmínek bylo dostatek . Samozřejmě jsme s sebou měli také fotografa, jinak by z toho moc nebylo 🙂

Jak se nám to vydařilo můžete zhodnotit na vybraných obrázcích. Doufáme, že to vyšlo a v dalších sériích se ještě podaří názorně ukázat, jak pohodlné může být kojení miminka KDEKOLIV se zrovna nacházíte. Takže se ještě můžete těšit na další…

krasna-mamka_kojici-obleceni_jan-hrdy_10

Proč jezdit někam daleko?

Na tomto ilustračním focení jsme chtěli zachytit naší vizi, jak se maminka může cítit volně a pohodlně, i když se musí starat o miminko. Chceme, aby se ze starostí a povinností stala pohoda a zábava. Takže jsme se rozhodli pro volnou krajinu s výhledem do dálky, která to tak trochu evokuje. Nechtěli jsme ale cestovat nikam daleko a když jsme lokaci probírali s naším fotografem Honzou, dohodli jsme se, že naše krajina je tak krásná, že velké cestování doopravdy není potřeba.

Na tomto ilustračním focení jsme chtěli zachytit naší vizi, jak se maminka může cítit volně a pohodlně, i když se musí starat o miminko. Chceme, aby se ze starostí a povinností i díky našemu oblečení stala pohoda a zábava. Takže jsme se rozhodli pro volnou krajinu s výhledem do dálky, která to tak trochu evokuje. Nechtěli jsme ale cestovat nikam daleko a když jsme to probírali s naším fotografem Honzou lokaci, dohodli jsme se, že naše krajina je nádherná a žádné velké cestování není třeba.

krasna-mamka_kojici-obleceni_jan-hrdy_29

Příroda v našem okolí

Volba padla na Divokou Šárku. Protože je Honza z Dejvic a okolí dobře zná, vybral příhodné místo, kde se nám naskytlo několik rozličných scén, dramatických výhledů do dálky i poeticky klidných luk na planině mezi skalami. Navíc nám počasí neobvykle přálo, bylo příjemné teplo a mraky dotvářeli atmosféru. Zkrátka to je tak, když si to umíte objednat.

krasna-mamka_kojici-obleceni_slider_3

Pohoda v zákulisí

Vlastnímu focení předcházel dost náročný přesun se všemi věcmi, kočárky a dětmi do prudkého kopce. Začátek nevypadal příliš povzbudivě. Ale všechno se otočilo, když jsme se usadili. Začala příprava a zábava. Díky klidnému Honzovu přístupu vše probíhalo až překvapivě hladce. Opravdu to bylo nejklidnější focení, které jsem zažil.

krasna-mamka_kojici-obleceni_jan-hrdy_48

Skvělá práce

Moc bych chtěl všem dodatečně poděkovat za spolupráci. Našemu fotografu Janu Hrdému za příjemnou atmosféru a krásné fotky. Naší maskérce Ivaně Fenclové za vizáž a pomocnou ruku. Cindy a celé její rodině, že to vydrželi celou dobu a že jim to tak sluší. A nakonec také děkuji Pavle a našim holkám, za organizaci, nadšení a skvělý zážitek.

Věřím, že se Vám fotky budou líbit a už teď se těším, co dalšího přichystáme v budoucnu.

krasna-mamka_kojici-obleceni_jan-hrdy_49