Trička krásná mamka – vlastní výroba

krasna-mamka-kojici-tricko-vlastni-vyroba

Proč to děláme

Hlavním motivem byla častá nedostupnost základního sortimentu a čas od času i kolísající kvalita topů od našeho britského dodavatele. Díky vlastní výrobě Vám zaručujeme nejvyšší kvalitu kojicího oblečení a stálou dostupnost ve všech oblíbených barvách, délkách rukávu a velikostech. Výroba probíhá v menší firmě specializující se na textilní výrobu v Praze. Za materiál, slušivý střih i kvalitní provedení se pak zaručuji sama svým vysokoškolským textilním vzděláním, které jsem po 10 letech práce v jiném oboru úspěšně oprášila.

Vypasovaná kojicí trička

Kojicí trička s dvojitým předním dílem jsou k dispozici v různých barevných provedeních a délkách rukávu. Střihově jsou řešena pro postavu bez těhotenského bříška s projmutím pasem. Vrchní část je pod prsy zakončena širokým lemem, tričko tak krásně kopíruje postavu a nepřipadáte si jako v krabici. Současně je materiál natolik flexibilní, že je unosíte i v období těhotenství.

 

U topů oceníte také precizní trojitě překládané paspulkování extrémně namáhaných lemů překládaného střihu.

krasna-mamka-prekladany-vystrih

Jak to funguje? Trička mají přední díl dvouvrstvý – spodní překládaný výstřih a na něm krátký vrchní díl končící širokým lemem pod prsy. Pro pohodlné kojení tak stačí vyhrnout horní díl a přehrnout jednu ze stran spodního dílu.krasna-mamka-elegantni-kojici-tricko

S ohledem na nosicí maminky jsme zvolili vyšší výstřih až ke krku, kdy miminko po usnutí odkládá hlavičku na maminčin hrudník a pokud je mezi nimi jedna vrstva látky, je to pro oba příjemnější.

 

krasna-mamka-dite-v-satku

Materiál je základem úspěchu

Vhodný materiál jsme vybírali dlouho. Nakonec jsme zvolili vysoce kvalitní žerzejový úplet (základ tvoří přírodní vlákno 83% viskóza, dále obsahuje 6% elastan a 11% polyamidu, které dodávají úpletu vynikající vlastnosti). Tričko je tak splývavé, příjemné na omak, přizpůsobivé i pro těhotenské bříško bez vytahání a současně rozměrově stálé. Viskóza je přírodní vlákno a pro tento účel se fantasticky hodí. Díky ní a perfektnímu střihu vrchního dílu trička krásně kopírují postavu a nikde nic neodstává, jak to bývá u bavlněných úpletů.

Aby Vám tričko dlouho vydrželo

Údržba Aby Vám trička vydržela co nejdéle krásná a nezačala žmolkovat, dbejte prosím následujících doporučení údržby:

 

  • perte je do 30°C
  • žehlete na mírnější režim do 110°C
  • sušte na nižší teplotu
  • nebělte ani chemicky nečistěte

Pružnost a přizpůsobivost

Velikosti: Materiál trička je velmi pružný a pohodlně se roztáhne o 15 cm.

Trička rozměrově odpovídají konfekčním velikostem, nebojte se proto zvolit velikost, na kterou jste zvyklá.

krasna-mamka-elegantni-kojici-tricko-01
krasna-mamka-elegantni-kojici-tricko-02

Vyzkoušejte také

Pro Váš komfort a pohodu vyzkoušejte také další produkty z našeho kojicího oblečení. Pokud má i Vaše miminko nenechavé ručičky a při kojení štípe, škrábe nebo Vás tahá za vlasy, doporučujeme podívat se na naše funkční a designové kojící korále, které Vám pomohou k pohodlnějšímu a radostnějšímu kojení. V kombinaci s kojícími korály dodáte outfitu originální vzhled. Doplňky taktéž vyrábíme v ČR s nejvyšší péčí a láskou.