I Vy máte možnost si vybrat! Čína nebo Česko?

krasna-mamka-cina-jede-6

Vánoce nás nezachrání

Čas koronavirové krize a nouzového stavu způsobeného Čínou teď likviduje nejen odvětví, jichž se přímo týkají různá omezení.

Významně se dotýká i nás – malých českých výrobců. A bohužel NE v tom pozitivním slova smyslu, jak by se před Vánoci dalo očekávat. Naopak jsme v situaci, kdy nám tržby klesly o 90% a monumentální kampaně velkých řetězců jako jsou PatPat, BONPRIX, jim podobné a prodej z Ali obecně nás zcela válcují.

Jejich obří předvánoční kampaně způsobují, že na nás ze všech stran vybíhají zajímavé designové kousky (nejen pro kojení a nošení) za ještě zajímavější ceny.

krasna-mamka-cina-jede-5-768x576
krasna-mamka-cina-jede-4-768x911
krasna-mamka-cina-jede-3-768x905

Čína opět na plný výkon

A Čína se plácá po ramenou, jak jim jako jediné zemi na světě roste ekonomika. No aby nerostla, když celý svět s vidinou na první pohled jasné ale velmi ošemetné výhodnosti, NAKUPUJE A VYRÁBÍ V ČÍNĚ.

Čína, která nám to letos fakt zavařila. Ve všech ohledech! A my jí ještě necháme všechny své peníze na vánoční dárky…

krasna-mamka-cina-jede-1-768x495

Pohodlí dokáže do velké míry zajistit propracované a kvalitní kojicí oblečení.

Takže maminky, prosím Vás, rozhodněte se letos s vědomím širšího kontextu, kde nakoupíte na Vánoce.

Nenabádám k utrácení zrovna u nás, ale prosím Vás, podpořte JAKOUKOLIV LOKÁLNÍ FIRMU, u které víte, že to není jen další přeprodej z Číny. Že tady zboží vzniká, dává práci dalším lidem v Česku a že za výrobkem stojí skutečný zájem o Vaše potřeby. Protože i takové firmy tady jsou. Sice bez dokonalého marketingu, ale jsou. ZATÍM. Po Vánocích už to tak být nemusí.

Vaše Pavla.