Reference

janca-m

Janča M.

Mohu potvrdit, že těhotenské bříško se do trička krásně vejde a trička jsou opravdu příjemná. Mám již 4 a stále mám v plánu si koupit další.

daniela-v

Daniela V.

Díky moc za Vaši práci sama nosím a už jsem i 2 novopečeným maminkám dala dárkový poukaz, ať nemusí tak dlouho hledat, kde koupit "nepytel" jako já na začátku.

tereza-j

Tereza J.

Mám od vás červenou a naprosto skvělá! A ostatní vaše věci také! Mohu jen doporučit!

martina-h

Martina H.

Ale třeba to naposledy není... Já si před šesti lety říkala, že už taky naposledy kojím, a nyní už čtyři měsíce jedu třetí kolo - a musím říci, že ve vašem triku či šatech nejraději! Díky za to, co děláte.

Jana L.

Vážené a milé maminky, které právě prožíváte nejkrásnější a nejzáslužnější období života - kdy kojíte svá děťátka ! Ráda bych vám popsala svoje zkušenosti se skvělou rodinnou firmou "Krásná mamka" paní Bc. Pavly Šťastné, jejíž náplní je vývoj, výroba a distribuce oblečení pro kojící maminky. Na počátku mojí cesty k této úžasně talentované a sympatické paní Pavle byla situace, kdy se naší dceři - žijící ve Velké Británii, kam se provdala - narodila na podzim roku 2019 druhá holčička. Tehdy jsme - můj manžel a já, spolu s naší dcerou - otevřeli téma vhodného dárku, konkrétně nějakého trička, mikiny ap. pro období kojení. Šťastnou náhodou jsem na internetu nalezla výšeuvedenou firmu "Krásná mamka", která se mi velmi zalíbila pro perfektně vedené i-stránky s fotografiemi a popisy krásného oblečení, a navíc, že je to česká firma ! Krátce : kontaktovala jsem se nejprve telefonicky a poté osobně s paní Pavlou, když jsem přijela k ní do Horoměřic ( pro mimopražské upřesňuji, že je snadné se tam dostat i Městskou hromadnou dopravou, je to blízko Prahy 6 - Podbaby ). Paní Pavla si okamžitě získala moje sympatie, sama v té době kojící maminka, mající VŠ vzdělání v textilním oboru, a jak jsem se v průběhu doby až do dnešních dnů mohla přesvědčit, s velkým výtvarným i technickým nadáním. Sdělila mi při mojí první návštěvě, jak se vlastně ke svému podnikání dostala : při svém prvním děťátku poznala, že kojicí oblečení, které zde bylo tehdy možné sehnat, bylo nejen neestetické, ale i nepohodlné a nediskrétní, pokud vyvstala potřeba nakojit dítě v podmínkách mimo domov. Odtud se potom odvíjelo její další snažení pomoci kojícím maminkám, aby se cítily pohodlně a byly přitom i velmi vkusně oblečené. Všechno její oblečení je vyrobeno z velmi kvalitních materiálů, a co je obzvláště velmi sympatické, vůbec se na něm nepozná účel, ke kterému je určeno. To znamená, že má krásný, slušivý střih, a že jej maminky mohou nosit i po odeznění doby, kdy kojily. Zakoupila jsem postupně větší množství různých krásných věcí od paní Pavly a posílali jsme je dceři. Ona si na internetu také našla stránky "Krásné mamky", takže měla přehled. Nesmírně mě potěšilo její nadšení hned z první zásilky, napsala nám, že dosavadní kojicí oblečení, které si pořídila z tamní nabídky již u prvního dítěte, všechno vyřadila !!! Mně navíc hřeje pomyšlení, že zvítězilo zboží ČESKÉ, malé rodinné firmy !!! Se srdečným pozdravem Jana L.

ivana-p

Ivana P.

Zrovna mám na sobě krásně sedí.

martina-n

Martina N.

Máte super kvalitní věci, moc doporučuji.

david-s

David S.

Krásná mamka Super ... a mám o dárek postaráno. Děkuji.

michaela-m

Michaela M.

Super nápad hned jsem věděla, který balíček chci. (ten s růžovou obálkou)


Monika M.

Doručení bylo rychlé i s milým osobním vzkazem. Fandím českým firmám a šikovným nápaditým lidem a ženám zvlášť. Především šaty z modalu jsou v těchto letních parnech naprosto jedinečné. Moc Vám fandím a přeji mnoho podnikatelských úspěchů.

sarka-m

Šárka M.

Právě jsem od manžela dostala předčasný vánoční dárek a to tyto krásné šatičky. Po tom co jsem zoufale prolezla různé obchody a zjistila že na těhotnou (7m) drobounkou holku, která miluje pohodlné princeznovské šaty zkrátka nikde nic nemají, natož aby to bylo uzpůsobené i na případné pohodlné kojení, jsem se už vzdávala a smiřovala s tím že do porodu zůstanu ve vytahaném tričku a nebudu se cítit hezká ani o vánocích. Teď jsem si vyzkoušela šaty a jsem nadšená. Děkuji přesně tohle jsem hledala. Krásné, skvěle padnou a jsou moc příjemné. Vřele tedy všem doporučuji! Teď už se můžu ukázat i u stromečku a užívat si zbytek těhotenství. A už koukám po dalších.

alena-m

Alena M.

Vcera mi prisly cerne ve velikosti L a jsou naprosto uzasne, skvele provedení, super material a co je uplne nejlepsi - opravdu krasne lichoti postavě. Ty v lila barve musim objednat take! Neplánujete na leto jeste nejake s úzkými raminky nebo bez rukávu? Hned bych si je pridala do kosiku.

sab-k

Sab K.

Mám je v černé a určitě si objednam ještě jedny v jiné barvě naprostá spokojenost!! (šaty)