O úspěchu i krizích v podnikání na mateřské

Ženské podnikání? Podnikání na mateřské? Jde to, ale není to legrace.
 
Ve chvíli, kdy zajišťujete svým podnikáním celý chod domácnosti, sklouzáváte k řešením, z nichž se vytrácí lehkost. A to pro podnikání není dobré. ☝️ Někdy přes slzy, kdy už nevíte kudy kam, Vás ale pomalu posunuje dál.
 
Naučí Vás pracovat s časem, energií i prioritami v úplně jiné dimenzi, než při podnikání bez dětí. Nechápu, jak jsem si těch deset let předtím mohla myslet že ve svém podnikání nestíhám.
Dává Vám sílu zpět do svých rukou, dává zodpovědnosti i svobodu.
 
 
V posledních měsících jsem měla i několik zlomových okamžiků, kdy jsem to celé chtěla zabalit ale najednou…jako světlo v tunelu mi přistálo v mailu nebo osobně při setkání tolik krásných recenzí, že jsem ten balíček zase zamíchala do nové hry. ♠️♦️♣️♥️????
V hlavě mi znělo: “heleď, sice to stojí finančně za prd, ale ten výrobek máš fakt promakanej a už několik tisíc maminek díky němu ví, že si na mateřské při kojení miminka nemusí v outfitu připadat jako v krabici…tak si tentokrát odpusť nové barefooty pro celou rodinu, zaplať nájem a pokračuj!”
A teď ve šlépějích celoživotní cesty mojí babičky, laktační poradkyně, která za kojení zabojovala i napříč “režimu”, chci pokračovat.
Nejen v kolekci.
 
Ve všech úrovních, najdete v Krásná mamka oporu. ????????????
Všem, které jste se při péči o malé děti vrhly do svých snů a projektů držím obrovsky palce a stojím při Vás.
 
A přečtěte si se mnou třeba rozhovor na téma podnikání pro GLS ČR === ZDE:

 

Rozhovor s Pavlou Šťastnou pro GLS zde

Vaše, Pavla Š.