Perfektní materiál

V období těhotenství a kojení jsme vnímavější k nejrůznějším podnětům. Materiál oblečení, které nosíme, k nim neodmyslitelně patří. Na čas jsou tak zcela upozaděny některé kousky z obvyklého outfitového repertoáru. Tabu jsou tak typicky syntetické materiály, lepivé koženky nebo prostě jen neprodyšné a jinak nekomfortní oblečení.

Kritéria pro výběr mé kolekce jsou proto ta nejpřísnější. Nejenže by materiál měl splnit funkci KOMFORTU, ale s celou svou kolekcí se snažím dát nám, maminkám těhotným, kojícím a nebo prostě a "jen" pečujícím, do ruky kolekci, která bude také velmi ELEGANTNÍ. Dopřát pocit výjimečnosti a luxusu.

krasna-mamka-komiks-perfektni-material

V mé šicí dílně tak najdete nejčastěji MODAL, BIO bavlnu a jejich kombinace. A to, že není bavlna jako bavlna, že není střih jako střih už asi víme každá.

Ve zkratce, příjemné materiálové složení považuji u kojicího oblečení za klíčovou vlastnost výrobku. A proto Vám za něj ve své kolekci Krásná mamka ručím. 

Zasloužíte si nosit to nejlepší a precizně zpracovaný český výrobek to umí. To vím nejen jako textilák, ale především jako maminka.