Co jsme si vybrali

Hlavním motivem vzniku eshopu je obecný nedostatek slušivého a cenově dostupného kojícího OBLEČENÍ.

V prvních několika měsících jsme testovali vzorky z nejrůznějších koutů světa. Oblečení, které jsem rovnou nevyřadila, jsem nosila, kojila v něm, prala je a zkoumala, jak se chová. Rovnou Vás tak mohu varovat před objednáváním kojícího oblečení z Číny. Oblečení nedodržovalo základní velikostní sortiment, nesplňovalo materiálové ani kvalitativní požadavky. Materiál výrobků byl zcela nevhodný ke svému účelu a často velmi nesourodý. Velikosti nikdy neodpovídaly konfekčním tabulkám.

Nakonec se podařilo najít několik evropských dodavatelů. S kvalitou jsme velmi spokojeni a proto Vám toto zboží rádi představujeme zde na eshopu. Jedinou cestou, jak dosáhnout cenové dostupnosti takto kvalitního oblečení je vyjednávat o výprodejových cenách. Nízká cena je tedy vykoupena nevýhodou v jistém omezení sortimentu. Všechno oblečení tedy nenajdete ve všech barvách a velikostech. Garantujeme ale kvalitu a dostupnou cenu.

Na co jsme se zaměřili

Obecně jsme se zaměřili na import menších velikostí. Důvodem je právě nedostatek menších velikostí v tomto sortimentu a předpoklad, že korpulentnější maminky nebudou vyhledávat na tělo padnoucí vypasované střihy.

Doplňkový sortiment

Dále v sortimentu najdete ručně vyráběné KOJICÍ KORÁLE. Motivem byla opět vlastní zkušenost, poštípaný krk a snaha uspokojit zvědavé miminko při kojení nebo nošení.

Každý kus je originál a každý kus obsahuje kombinaci tří různých korálků, jejichž prozkoumávání děti milují. Dřevo, silikon a opletený dřevěný korálek. To vše designově vyladěné tak, abyste měli ze šperku radost oba.

Materiálově jsou vhodné k ožužlávání, okusování, prozkoumávání a cvik jemné dětské motoriky. Je krásné pozorovat, jak miminko poprvé vezme do ručičky korálek klešťovým úchopem a začne Váš nový náhrdelník u Vás v nosítku nebo šátku prozkoumávat. Miminko je spokojené a zabavené, Vy nebudete mít poškrábaný a poštípaný dekolt / krk a navíc uděláte parádu s originálním doplňkem.

Upozorňuji, že kojící korále nejsou vhodné jako hračka a nikdy je nenechávejte s miminkem bez dozoru!

Posledním produktem ve výčtu jsou SOFTSHELLOVÉ ŠÁTEČKY, které by neměly chybět v základní výbavě každého mimináče.

Základním prvkem je sofshellová vrstva, která neprofoukne a díky počesané rubové straně je i krásně příjemná a hřeje. Jemný úpletový vrchový materiál pak zajišťuje designovou rozmanitost.

Věřím, že si na eshopu krasnamamka.cz vždy vyberete a nám se díky Vám podaří sortiment postupně rozšiřovat.

Vaše Pavla Šťastná