Pečlivě vybrané kousky

V nabídce naleznete především naši vlastní kolekci oblečení pro maminky značky Krásná mamka. Pro doplnění sortimentu přidáváme ještě pečlivě vybrané a ověřené kousky od našeho partnera Chelsea Clark.

 

Oblečení značky Krásná mamka pro Vás sami navrhujeme, šijeme a stále zlepšujeme. Zkoušíme nové slušivé a zároveň praktické střihy, a především hledáme stále lepší materiály.

Na co jsme se zaměřili

Obecně jsme se zaměřili na výrobu elegantního oblečení s projmutím střihem. Na rozdíl od jiných výrobců se tak specializujeme v první řadě na kojení a postavu po porodu. Na druhou stranu, naše oblečení můžete nosit pohodlně i s těhotenským bříškem, a to díky velké roztažnosti materiálu.

Doplňkový sortiment

Nakonec máme něco i pro ty nejmenší. SOFTSHELLOVÉ ŠÁTEČKY skvěle ochrání dětský krk před větrem a udrží tak dítě v suchu a teple. Šátky se snadno nasazují a můžete si vybrat z celé řady barevných motivů. Takový šátek by určitě neměl chybět v základní výbavě každého mimináče.

Hlavní částí šátečku je sofshellová vrstva, která neprofoukne a díky počesané rubové straně je i krásně příjemná a hřeje. Jemný úpletový vrchový materiál pak zajišťuje designovou rozmanitost.

Když nevíte, co vybrat?

Pokud si zrovna nevíte rady, určitě se ozvěte a zeptejte se nás. Rádi Vám s výběrem velikostí a střihu pomůžeme.

Pokud chcete udělat radost někomu blízkému a bojíte se, že se netrefíte, můžete raději zakoupit dárkový poukaz.

krasna-mamka-poukaz-3000

Věřím, že si na eshopu krasnamamka.cz vždy vyberete a nám se díky Vám podaří sortiment postupně rozšiřovat.

Vaše Pavla Šťastná