phone Zavolejte nám: +420 725 706482

O projektu

Cílem je dodat na český trh cenově dostupné zboží pro kojící maminky, které chtějí být znovu šik. Pro maminky, které nechtějí nosit „těhotenskou a kojící“ módu střihově řešenou pro postavu s bříškem. Pro maminky, které nechtějí za dvě obyčejná, neprojmutá tílka ke kojení, zaplatit 799 Kč.

V současnosti vše, co má přízvisko mateřské, těhotenské, kojící nebo svatební znamená obrovskou přirážku. Navíc dostupné bylo jen výše zmíněné těhotenské oblečení „s možností kojení“.

A tak je maminka odsouzena k nákupu obyčejného oblečení, které ke kojení určené není. Doufá, že to „nějak“ zvládne a ten hluboký výstřih při kojení ještě víc prohloubí. Nakupují se tak topy s překládaným výstřihem nebo obecně hluboké výstřihy. Kdo je ale trochu konzervativnější, hrudník odhalovat nechce nebo shání něco elegantního pod sako, nemá šanci.

To byla má osobní zkušenost v prvních měsících s miminkem. Rozhodla jsem se proto učinit pokus o nápravu.

Ráda bych, aby to slušelo všem maminkám. Všem maminkám, které nechtějí nebo nemohou vyhazovat astronomické sumy za tuctové oblečení. Všem maminkám, protože všechny maminky si zaslouží obrovský respekt, všechny maminky mají to nejvyšší právo, aby byly spokojené, krásné a cítily se šťastné.

Vaše Pája Šťastná