phone Zavolejte nám: +420 725 706482

O projektu

Našim cílem je dodávat na český trh kvalitní, zajímavé a cenově dostupné oblečení specializované pro kojící maminky, které chtějí být znovu šik.

Oblečení je určeno:
- pro maminky, které chtějí nosit opět vypasované střihy a nechtějí oblékat „těhotenskou a kojící“ módu střihově řešenou pro postavu s bříškem
- pro maminky, které nechtějí za pár kousků kojicí módy zaplatit půlku mateřské protože v současnosti vše, co má přízvisko mateřské, těhotenské, kojící nebo svatební znamená obrovskou přirážku
- pro maminky, které nechtějí měsíce čekat na nejistou objednávku z Číny, ale naopak potřebují zboží se zárukou kvality a v nejbližších dnech, protože právě teď je jejich potřeba aktuální (nikoli až za několik měsíců, kdy už třeba ani kojit nemusíme..) 

Situace, kdy je maminka odsouzena k nákupu předražených základních tílek/triček z velkých řetězců nebo obyčejného oblečení, které ke kojení určené není je obvyklým schématem, jak jsme to dosud my kojící maminky musely řešit. Doufaje, že to „nějak“ zvládneme a ten hluboký výstřih při kojení ještě víc prohloubíme. Kdo je ale trochu konzervativnější, hrudník odhalovat nechce nebo shání něco elegantního pod sako, nemá šanci.

To byla má osobní zkušenost v prvních měsících s miminkem. Rozhodla jsem se proto učinit pokus o nápravu.

Ráda bych, aby projekt Krásná mamka posloužil všem maminkám, které se chtějí znovu líbit a nechtějí nebo nemohou vyhazovat astronomické sumy za tuctové oblečení. Ráda bych, aby to slušelo všem maminkám, protože všechny maminky si zaslouží obrovský respekt, všechny maminky mají to nejvyšší právo, aby byly spokojené, krásné a cítily se šťastné.

Vaše Pája Šťastná