Back
Krásná mamka » Elegantní kojicí oblečení » Set kojicí korále a klip na dudlík Frida
-40%Sold outcr-krasna-mamka

Set kojicí korále a klip na dudlík Frida

650  390 

  • sladěný praktický doplněk pro maminku i miminko
  • zabaví miminko a rozvíjí smysly
  • skvělý pomocník při prořezávání zoubků
  • korále i klip tvoří nezávadný potravinářský silikon, nelakované dřevo a bavlna
  • klip je vhodný pro oba typy dudlíků
  • korále mají nastavitelnou délku a bezpečností rozlamovací zapínání

Není skladem

Popis

Sladěná kombinace praktického klipu na dudlík a kojicích korálů v dárkovém setu. Maminka a mimi přeci patří nerozlučně k sobě!

Klip na dudlík je velmi praktický doplněk každého mimináče. Pokud miminko dudlík vyplivne, už nemusíte řešit jeho neustálé omývání.

Barevná a materiálová rozmanitost dřeva, silikonu a opleteného dřevěného korálku navíc zaručují, že si miminko s klipem vyhraje a podnítí jeho smysly. Tuto úlohu plní stejně dobře jako kojicí korále. Pokud dudlíček nepoužíváte, lze klip použít také jako praktické multifunkční upnutí nejrůznějších hraček, kousátek nebo slouží jednoduše sám o sobě jako kousátko.

Klip na dudlík je dodáván s redukcí a můžete jej použít na oba typy dudlíků.

Kojící korále jsme sestavili pro krásnou maminku a zvědavé miminko ze dřeva, silikonu a opleteného dřevěného korálku. Slouží v období kojení/nošení pro zabavení miminka. Využití najdou i jako kousátko a k procvičení jemné motoriky.

Škrábání a štípání při kojení předejdete jednoduše tím, že miminko zabavíte.

Miminka rády prozkoumávají a vše strčí do pusinky. Baví je silikon a jeho zářivé barvy. Baví je také dřevo jako přírodní materiál. A v neposlední řadě všechno měkké a textilní v podobě opleteného dřevěného korálku bavlnou. Tyto korálky oceníte také jako krásný designový doplněk i mimo dobu kojení a nošení.

Kojicí korále i klip na dudlík jsou vyrobeny ze ze zdravotně nezávadného silikonu, přírodního nelakovaného dřeva a bavlny. Korálky neobsahují BPA, ftaláty, olovo, kadmium ani další těžké kovy.

Saténová šňůrka je vysoce kvalitní, pevná a není možné ji roztrhnout ani překousnout. Bezpečnostní uzle zamezí rozkutálení korálků.

Údržba: opláchněte vlažnou vodou, případně vodou s trochou mýdla.

Upozornění: Kojicí korále i klip na dudlík jsou bižuterie nikoliv hračka! Vzhledem k velikosti jednotlivých korálků nelze zajistit certifikaci jako hračka pro děti do tří let. Mějte tedy prosím při používání své děti pod dozorem.